3istotne Konferencje

Międzynarodowa konferencja naukowa „Ekonomia Społeczna 2021. Przedsiębiorczość społeczna i kapitał społeczny: znaczenie – edukacja – rozwój”

18–19 listopada 2021 roku

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, Dyrektor Instytutu Prawa i Ekonomii, Kierownik Katedry Przedsiębiorczości i Innowacji Społecznych oraz Kierownik Katedry Ekonomii i Polityki Gospodarczej we współpracy z Chinese University of Hong Kong (CUHK) Business School, Hong Kong oraz Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej i Katedrą Ekonomii Ekologicznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „Ekonomia Społeczna 2021. Przedsiębiorczość społeczna i kapitał społeczny: znaczenie – edukacja – rozwój”. Wydarzenie odbędzie się 18–19 listopada 2021 roku.

strona internetowa